Služby & ceník

Milé dámy,

Těší mě, že jste se rozhodly využít mých služeb. Ráda Vás přivítám na jakékoliv proceduře u mě v salonu a bude mi ještě větším potěšením, pokud si zvolíte právě mě jako svou vizážistku ve váš den D. Udělám maximum pro Vaši spokojenost a doufám, že se v mé péči budete cítit skvěle a budete se za mnou rády vracet.

S láskou,

Natálie Marie Ernestová

Kosmetické služby

ANDĚLSKÉ POHLAZENÍ 60‘

890,-

Hydratační ošetření pleti. Obsahuje zábal na ruce, následně proběhne hloubkové čištění pleti, úprava obočí, relaxační masáž a nanesení pečující masky.

KOUZELNÁ OČISTA 60‘

950,-

Ošetření pleti pro aknózní pleť. Obsahuje zábal na ruce, následně proběhne hloubkové čištění pleti vč. speciální péče o aknózní pleť, úprava obočí, relaxační masáž a nanesení pečující masky.

OŠETŘENÍ S PEPTIDOVÝMI NITĚMI

1590,-

Kompletní kosmetické ošetření, které navíc obsahuje lifting a regeneraci pleti peptidovými nitěmi! Jde o hloubkovou hydrataci pleti, regeneraci a rozzáření, zároveň také o neinvazivní výplň vrásek. Peptidové nitě se za pomocí aktivních sér na váš konkrétní typ pleti aplikují přímo do místa vrásek, kde se pomocí ultrazvukových vln vstřebají do pleti, a tím je konkrétní místo vyplněno. Doporučuji navštívit 1x měsíčně třikrát po sobě.

Doplňkové ošetření

LASH FILLER – MY LAMINATION

800,-

Natočení, obarvení a vyživení řas. Výživa řasové cibulky. Efekt natočení vydrží cca 4-5 týdnů. Výživa ovlivňuje řasovou cibulku několik měsíců po aplikaci. Vaše řasy budou až o 24% zdravější a hustší.

LAMINACE OBOČÍ

800,-

Laminace je metoda pozvednutí a zvýraznění obočí. Proces spočívá v nanášení přípravků na jednotlivé chloupky, které se jinak kroutí a obočí kvůli tomu působí neupraveně. Laminace chloupky narovná, zafixuje, vyplní a vyživí. Výsledkem je plné, husté a výrazné obočí. Součástí procedury je také barvení obočí pro ještě lepší výsledek. Kombinaci laminace řas a obočí naleznete v sekci Rituály a kombinace služeb.

Barvení řas + barvení a úprava obočí

400,-

Barvení a úprava obočí

300,-

Barvení řas

200,-

(barva vydrží cca 4 týdny)

Samostatný make-up vč. zkoušky

4000,-

Svatební líčení dle Vašich představ, které vydrží až do pozdních večerních hodin. Pracuji převážně s luxusní dekorativní kosmetikou, která přináší dlouhou výdrž a vysokou pigmentaci. Využívám speciálních technik, které zaručují vyšší výdrž. V ceně je veškerý materiál a zkouška svatebního líčení.

Samostatný účes vč. zkoušky

3500 – 5000,-

Svatební účes, který vydrží protančený večer. Cena zahrnuje veškeré stylingové produkty od světových značek. S každým účesem si vyhraji a propracuji ho do detailů. Cena se odvíjí dle zvoleného typu účesu a dle náročnosti. V ceně je zahrnuta zkouška svatebního účesu.

KOMPLET Make-up + Hairstyle

7000,-

Pro utvoření celkového dokonalého vzhledu doporučuji využít balíček komplet. Nemusíte se tak ve Váš den D o nic starat a vše bude podle Vašich představ.

Pro rezervaci Vašeho svatebního termínu je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 2000,- na účet 300771528/0300 , jako variabilní symbol uveďte datum svatby. Po připsání částky na účet bude Váš termín závazně rezervován. Při zrušení termínu se rezervační poplatek nevrací. Můžete využít QR platby.

A co přípravy svatebčanek?

Ráda připravím i Vaše svatebčanky, jejich počet a o jaké služby mají zájem mi nejlépe hlaste již při rezervaci svatebního termínu. Pro svatebčanky platí v den Vaší svatby zvýhodněná cena.

Samostatný make-up (30min)

1000,-

Samostatný účes (20-30min)

1000,-

Komplet (cca 50min)

1800,-

Plesy a společenské akce

Samostatný make-up

1500,-

Slavnostní make-up, který vydrží pot i slzy. Pracuji převážně s luxusní dekorativní kosmetikou, která přináší dlouhou výdrž a vysokou pigmentaci. Všechny nedokonalosti zmizí a Vy se tak budete cítit celý večer krásná. V ceně je veškerý materiál včetně nalepovacích umělých řas/trsů.

Samostatný účes

1500 – 2000,-

Slavnostní účes, který vydrží protančený večer. Cena zahrnuje veškeré stylingové produkty od světových značek. S každým účesem si vyhraji a propracuji ho do detailů. Cena se odvíjí dle zvoleného typu účesu a dle náročnosti.

KOMPLET Make-up + Hairstyle

2500,-

Pro utvoření celkového dokonalého vzhledu doporučuji využít balíček komplet. Nemusíte se tak ve Váš den D o nic starat a vše bude podle Vašich představ.

Kanekalonové copánky

DVA BOXERSKÉ COPÁNKY

590,-

Dva klasické samostatné boxerské copánky s kanekalonem včetně materiálu a ozdob. Nezahrnuje malé copánky navíc. Účes vydrží v závislosti na kvalitě vlasů 4-8 dnů. Před pletením vlasy umyjte a vysušte, bez použití laku či tužidla.

DVA BOXERSKÉ COPÁNKY + MALÉ COPÁNKY

690,-

Dva klasické boxerské copánky s kanekalonem včetně materiálu a ozdob dozdobené malými copánky navíc. Účes vydrží v závislosti na kvalitě vlasů 4-8 dnů. Před pletením vlasy umyjte a vysušte, bez použití laku či tužidla.

DVA BOXERSKÉ COPY DO DVOU CULÍKŮ

690,-

Dva boxerské copy do dvou culíků/drdolů s kanekalonem včetně materiálu a ozdob. Nezahrnuje malé copánky navíc. Účes vydrží v závislosti na kvalitě vlasů 4-8 dnů. Před pletením vlasy umyjte a vysušte, bez použití laku či tužidla.

JEDNODUCHÝ VYSOKÝ CULÍK

790,-

Vysoký culík prodloužený kanekalonem složený z 4 copánků, včetně materiálu a ozdob. Nezahrnuje malé copánky navíc. Účes vydrží v závislosti na kvalitě vlasů 4-8 dnů. Před pletením vlasy umyjte a vysušte, bez použití laku či tužidla.

PARTY BOXERSKÉ COPY

790,-

2-4 boxerské copy s kanekalonem, napůl rozpuštěné nebo spletené a dozdobené malými copánky včetně materiálu a ozdob. Účes vydrží v závislosti na kvalitě vlasů 4-8 dnů. Před pletením vlasy umyjte a vysušte, bez použití laku či tužidla.

VYSOKÝ CULÍK Z VÍCE COPŮ

1190,-

Vysoký culík prodloužený kanekalonem složený z 4-6 copánků, včetně materiálu a ozdob. Zahrnuje i malé copánky navíc. Účes vydrží v závislosti na kvalitě vlasů 4-10 dnů. Před pletením vlasy umyjte a vysušte, bez použití laku či tužidla. Další copy navíc jsou + 100,-/cop.