Služby & ceník

Milé dámy,

Těší mě, že jste se rozhodly využít mých služeb. Ráda Vás přivítám na jakékoliv proceduře u mě v salonu a bude mi ještě větším potěšením, pokud si zvolíte právě mě jako svou vizážistku ve váš den D. Udělám maximum pro Vaši spokojenost a doufám, že se v mé péči budete cítit skvěle a budete se za mnou rády vracet.

S láskou,

Natálie Marie Ernestová

Kosmetické služby

cenik-kosmetika-2022.pdf

Andělské pohlazení 60'

790,-

Hydratační ošetření pleti. Obsahuje úvodní peeling nohou včetně osvěžujícího nápoje a parafínového zábalu na nohy, následně proběhne hloubkové čištění pleti, úprava obočí, relaxační masáž a nanesení pečující masky.

Kouzelná očista 60'

850,-

Ošetření pleti pro aknózní pleť. Obsahuje úvodní peeling nohou včetně osvěžujícího nápoje a parafínového zábalu na nohy, následně proběhne hloubkové čištění pleti vč. speciální péče o aknózní pleť, úprava obočí, relaxační masáž a nanesení pečující masky.

Královská péče 75'

990,-

Liftingové ošetření pleti pro zralou pleť. Doporučuji od 35-40 let věku. Obsahuje úvodní peeling nohou včetně osvěžujícího nápoje a parafínového zábalu na nohy, následně proběhne hloubkové čištění pleti, úprava obočí, liftingová masáž a nanesení pečující masky. Lifting obličeje uvolňuje veškeré obličejové svaly a tkáně, povzbuzuje krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže a prohloubí dýchání, ale navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek. Výrazně zpomaluje proces stárnutí.

Úspěšný muž 60'

790,-

Ošetření pleti pro pány. Obsahuje úvodní peeling nohou včetně osvěžujícího nápoje a parafínového zábalu na nohy, následně proběhne hloubkové čištění pleti, úprava obočí, relaxační masáž a nanesení pečující masky. Ráda pánům poradím s péčí o pleť a s vhodnými přípravky.

Spanilá nevěsta 90'

1190,-

Ošetření pro nastávající nevěsty. Zahrnuje úvodní peeling nohou včetně osvěžujícího nápoje a parafínového zábalu na nohy i ruce. Následně proběhne kosmetické ošetření pleti – čištění pleti, úprava obočí, relaxační masáž obličeje a nanesení pečující masky. V ceně ošetření je i depilace nežádoucích chloupků v obličeji. Je možné, v případě šatů s výstřihem na zádech, provést minimalizaci pupínků v této oblasti. Dále si nastávající nevěsta může vybrat ošetření nohou/rukou. V případě ošetření nohou jde o odstranění odumřelé kůže, masáž nohou, ošetření nehtového lůžka a lakování. V případě ošetření rukou jde o úpravu nehtového lůžka a závěrečné lakování/ metoda P-shine + masáž rukou. Depilace (horní ret, tváře, brada): 30-50,-

Perlová bohyně 30'

490,-

Toto ošetření redukuje projevy celulitidy, zpevňuje vyhlazuje a zjemňuje pokožku v oblasti nohou, hýždí a břicha. Masáž probíhá pomocí praskajících perel. Výsledek poznáte již po prvním ošetření. Doporučuji pro co nejlepší výsledky pravidelné návštevy cca 3x za měsíc, celkem cca 10 návštěv.

Lash Filler – My Lamination

700,-

Natočení, obarvení a vyživení řas. Výživa řasové cibulky. Efekt natočení vydrží cca 4-5 týdnů. Výživa ovlivňuje řasovou cibulku několik měsíců po aplikaci. Vaše řasy budou až o 24% zdravější a hustší.

Barvení řas

150,-

Barvení a úprava obočí

200,-

Barvení řas + barvení a úprava obočí

300,-

Samostatný make-up vč. zkoušky

3000,-

Svatební líčení dle Vašich představ, které vydrží až do pozdních večerních hodin. Pracuji převážně s luxusní dekorativní kosmetikou, která přináší dlouhou výdrž a vysokou pigmentaci. Využívám speciálních technik, které zaručují vyšší výdrž. V ceně je veškerý materiál a zkouška svatebního líčení.

Samostatný účes vč. zkoušky

2000-3000,-

Svatební účes, který vydrží protančený večer. Cena zahrnuje veškeré stylingové produkty od světových značek. S každým účesem si vyhraji a propracuji ho do detailů. Cena se odvíjí dle zvoleného typu účesu a dle náročnosti. V ceně je zahrnuta zkouška svatebního účesu.

KOMPLET Make-up + Hairstyle

5500,-

Pro utvoření celkového dokonalého vzhledu doporučuji využít balíček komplet. Nemusíte se tak ve Váš den D o nic starat a vše bude podle Vašich představ.

Svatebčanka – Samostatný make-up (30min)

600,-

Svatebčanka – Samostatný účes (20-30min)

500-800,-

Svatebčanka – Komplet (cca 50min)

1200,-

Pro rezervaci Vašeho svatebního termínu je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 1000,- na účet 300771528/0300 , jako variabilní symbol uveďte datum svatby. Po připsání částky na účet bude Váš termín závazně rezervován. Při zrušení termínu se rezervační poplatek nevrací. Můžete využít QR platby. **Více informací naleznete v přiloženém PDF ceníku.**

Plesy a společenské akce

cenik-plesovy-2022.pdf

Samostatný make-up

900,-

Slavnostní make-up, který vydrží pot i slzy. Pracuji převážně s luxusní dekorativní kosmetikou, která přináší dlouhou výdrž a vysokou pigmentaci. Všechny nedokonalosti zmizí a Vy se tak budete cítit celý večer krásná. V ceně je veškerý materiál včetně nalepovacích umělých řas/trsů.

Samostatný účes

700-1000,-

Slavnostní účes, který vydrží protančený večer. Cena zahrnuje veškeré stylingové produkty od světových značek. S každým účesem si vyhraji a propracuji ho do detailů. Cena se odvíjí dle zvoleného typu účesu a dle náročnosti.

KOMPLET Make-up + Hairstyle

1800,-

Pro utvoření celkového dokonalého vzhledu doporučuji využít balíček komplet. Nemusíte se tak ve Váš den D o nic starat a vše bude podle Vašich představ.

Pokud si přejete vyzkoušet Váš make-up či účes ještě před Vaším důležitým dnem, neváhejte mě kontaktovat a objednat se na zkoušku. Cena zkoušky je 80% z objednané služby. Materiál použitý na zkoušce přineste zpět v den D. Zkoušku doporučuji cca 1-2 měsíce před plesem. Přineste si fotografii šatů, případně i doplňků a také fotku představy.

Kanekalonové copánky

cenik-copanky-2022.pdf

Boxerské copánky

590,-

• Dva boxerské copánky s kanekalonem včetně materiálu a ozdob • Vydrží 5-10 dnů • Doporučuji spát v šátku nebo v jiné pokrývce hlavy pro prodloužení doby nošení • Doba pletení cca 45 minut

Vysoký culík

790,-

• Vysoký culík prodloužený kanekalonem složený z 4 copánků, včetně materiálu a ozdob • Vydrží 7-14 dnů • Doporučuji spát v šátku nebo v jiné pokrývce hlavy pro prodloužení doby nošení a volný culík na noc zaplétat či smotávat do drdolu • Každý copánek navíc 100,- • Doba pletení cca 60 minut

Marielli Studio

marielli studio

Kosmetické studio v Mladé Boleslavi

Marielli Cosmetics

marielli cosmetics

Přírodní, ručně míchaná kosmetika z Česka

Přijímám platby kartou

© 2022 marielli studio · webdesign Jakub Šlambor